Филиал Ощадбанк вул. Горького, 105а

філіал Ощадбанка в Киеве на картеГолосіївське відділення Ощадбанку № 5398

Адрес відділеня Ощадбанка: вул. Горького, 105а

Время работы филиала Ощадбанка: 09:00 – 17:00

Телефон отделения Ощадбанка:  (044) 5228297
МФО відділеня Ощадбанк:         320304

Филиали Ощадбанка в Голосіївськоьу районе Киева на карте.


ВАТ “Ощадбанк” пропонує клієнтам-фізичним особам повний перелік банківських послуг для фізичних та юридичних банківських кліентів.

Послуги філіалів та відділень банку Ощадбанк України:
відкриття вкладів у національній та іноземній валютах – ВАТ «Ощадбанк» активно залучає кошти населення на депозитні та поточні рахунки в національній та іноземній валюті (доларах США і євро та рублях РФ). Сьогодні банк пропонує своїм клієнтам відкрити поточні рахунки (в тому числі для одержання пенсій) та депозитні рахунки з можливістю поповнення депозиту, з виплатою відсотків авансом, щомісячно, щоквартально або при закритті рахунку і з можливістю приєднання відсотків до основної суми депозиту;

розрахунково-касове обслуговування в філіалах та відділненняхОщадбанку валютно-обмінні операції – ВАТ “Ощадбанк” пропонує клієнтам-фізичним особам послугу з проведення операції з готівковою валютою.
кредити на придбання житла та придбання автомобілів, тривалого користування,
переказ готівки та вкладів;
виплата заробітної плати, пенсій та соціальної допомоги;
випуск та осблуговування платіжних карток VISA та MasterCard;
операції з банківськими металами – ВАТ „Ощадбанк” пропонує клієнтам для придбання монети, вироблені з дорогоцінних металів банківські метали найвищих проб у мірних та стандартних зливках від всесвітньо відомих виробників. Банк гарантує конфіденційність проведення операції купівлі банківських металів.

депозитарні послуги зберігача цінних паперів;
реалізація ювілейних та пам’ятних монет.

ВАТ „Ощадбанк” має повну банківську ліцензію розгалуджену мережу банкоматів, філіалів та відділень, та пропонує своїм клієнтам-юридичним особам повний перелік банківських послуг. Ці послуги в тому числі включають в себе:
Розрахунково-касове обслуговування та Клієнт-банк – ВАТ  «Ощадбанк» пропонує повний спектр послуг розрахунково-касового обслуговування для юридичних осіб, в т.ч. ведення поточних рахунків, здійснення платежів в національній і іноземній валюті та здійснення інкасації. Обслуговування юридичних осіб відбувається в Головному операційному управлінні, обласних управліннях та на рівні окремих відділень, що забезпечує клієнтам широку та розгалужену мережу обслуговування по всій Україні. Для зручності ВАТ «Ощадбанк» пропонує клієнтам скористатися системою “Клієнт-Банк“, завдяки якій платежі здійснюватимуться безпаперовим способом.

Кредитування -ВАТ «Ощадбанк» входить до числа лідерів серед українських банків, які надають кредити підприємствам багатьох галузей економіки України: агропромислового комплексу, торгівлі і громадського харчування, машинобудування, будівництва, підприємствам ПЕК, переробної галузі та багатьох інших.
Ощадбанк пропонує своїм клієнтам-юридичним особам кредити як у національній, так і в іноземній валюті на наступні цілі: Овердрафт, поповнення обігових коштів, придбання нових транспортних засобів та/або сільгосптехніки, виконання капітальних витрат (обладнання, модернізацію, ремонт тощо), реалізацію інвестиційних проектів.

Депозитні вклади – „ВАТ “Ощадбанк” залучає кошти в національній та іноземній валюті від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на строкові депозити. Проценти сплачуються за вибором клієнта: щомісячно, щоквартально, разом з поверненням депозиту.

Депозитарна діяльність зберігача цінних паперів – Відкриття рахунків у цінних паперах та обслуговування операцій з ними. Зберігач ВАТ «Ощадбанк» надає юридичним особам усіх форм власності повний комплекс депозитарних послуг:
• Відкриття рахунків у цінних паперах: для юридичних і фізичних осіб, пайових і корпоративних інвестиційних фондів, страхових компаній, пенсійних фондів, резидентів і нерезидентів безпосередньо та через керуючого рахунком;
• Обслуговування обігу цінних паперів на рахунках у цінних паперах: знерухомлення і матеріалізація, зарахування і списання, переказ і переміщення, поставка цінних паперів проти платежу, обмеження цінних паперів в обігу;
• Зберігання всіх видів цінних паперів;
• Обслуговування операцій емітента цінних паперів: відкриття рахунків інвесторам, розміщення випуску цінних паперів на рахунках;
• Послуги зберігача інститутів спільного інвестування: зберігання цінних паперів, обслуговування операцій з активами, підтвердження звітності;
• Інформаційне обслуговування: надання депонентам виписок, довідок та іншої інформації стосовно цінних паперів на рахунку, моніторинг корпоративних дій українських компаній, підготовка облікових реєстрів.
ВАТ «Ощадбанк» надає послуги з обслуговування операцій як з корпоративними, так із державними цінними паперами.

Цінні папери – ВАТ “Ощадбанк” має багаторічний досвід роботи на ринку цінних паперів та здійснює діяльність на фондовому ринку  діяльності на ринку цінних паперів : діяльність по випуску та обігу цінних паперів, депозитарна діяльність зберігача цінних паперів. ВАТ “Ощадбанк” надає повний спектр послуг на фондовому ринку, передбачений чинним законодавством України, та здійснює наступні операції : операції з облігаціями, операції з векселями, операції з акціями.
Інкасація –  ВАТ “Ощадбанк” надає клієнтам та іншим банкам весь спектр інкасаційних послуг на підставі ліцензії НБУ на операцію “Перевезення валютних цінностей та інкасація коштів“, а також здійснює обслуговування власної мережі установ.
Для забезпечення схоронності цінностей та коштів, що перевозяться службою інкасації, банком використовується власна вогнепальна зброя. Банк несе повну матеріальну відповідальність за ввірені клієнтами цінності під час їх інкасації та перевезення.

Ощадбанк Филиалы Банков , , , , , , ,

Похожие публикации

1 Обзор

 1. Анна, 3 годs ago

  Очень странный филиал.
  Заказала карту, сказали 22.12.16 будет готова, пришла 25,12 – не готова, 28.12 – не готова, пообещали после 10.01.17 точно будет. Звоню на в филиал – никто трубку не берет, звоню на гарячюю линию Ощадбанка – Ваша карта лежит на Горького 105 еще с 22.12.16. У них что разные базы даных?! Или в этом филиале заврались. Ехать снова туда нет сил.
  Не могу к ним дозвониться вторую неделю!
  Очень плохой сервис.

  не я сно до скольки они все же работают. Здесь до 17:00, а на официальном сайте до 19:00!!! разница весомая

     -   Ответить

Оставить комментарий

Присвойте рейтинг банковскому учреждению :

Банкоматы в Киеве

Ищете банкоматы в Киеве? Все банкоматы Киева на карте.

Адреса отделений банков, все банкоматы ближайшего к Вам банка на карте города. Сайт поможет найти платёжные терминалы , банкоматы Киева, банкоматы и филиалы банков Киева.

Последние публикации: